لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

مدیرکل استاندارد البرز:لزوم اخذ تاییدیه استاندارد جهت باسکول های جاده ای

این اداره کل در سه ماهه اول سال جاری مجموعاً 99 باسکول وسایل نقلیه چرخدار جاده ای را مورد آزمون و علامتگذاری قرار داده و گواهی انطباق یکساله برای آنها صادر کرده است.

فتانه شکرالهی در گفت وگو با خبرگزاری برنا ،  افزود: براساس ماده 14 ضوابط اجرایی و مقررات اوزان و مقیاس های سازمان ملی استاندارد ایران، کلیه وسایل سنجش مشمول استاندارد اجباری است.
وی ادامه داد: کلیه دستگاه های دولتی، غیر دولتی و کارخانجات، که مورد استفاده عامه قرار می گیرد به استثنای دستگاه هایی که برای فروش یا مصارف شخصی بکار می رود می بایست در فواصل زمانی معین مورد آزمون دوره ای قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه تاییدیه استاندارد جهت باسکول های جاده ای الزامی است گفت: بر اساس ماده 22 همین ضوابط دارندگان اوزان و مقیاس ها و وسایل سنجش مشمول مقررات استانداردهای اجباری اجازه ندارند از اوزان و مقیاس ها و وسایل سنجش فاقد علامت آزمایش اولیه ویا دوره ای در داد و ستد و ارائه خدمات عمومی استفاده نمایند.
شکر الهی افزود: بازرسان این اداره کل در صورت مشاهده وسایل توزین غیر استاندارد نسبت به پلمپ آنها اقدام و متخلفین مربوطه را به مراجع صالح قضایی معرفی خواهند شد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.