لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

SANDRO

احتمال توقف تولید تندر۹۰ و ساندرو از سال ۹۸

مدیر عامل رنو پارس با تأکید بر اینکه ال ۹۰ و ساندرو نمی‌توانند در گیربکس و موتور استانداردهای جدید را پاس کنند، گفت: وقتی خودرویی نمی‌تواند طبق استانداردها حرکت کند باید به قوانین احترام گذاشته و تولیدش متوقف شود.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

بازار اجازه گرانی به برنج، شکر، روغن و حبوبات را نمی‌دهد

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران گفت: با توجه به فراوانی نسبی اقلام مورد نیاز، جو بازار اجازه افزایش قیمت‌ها را به هیچ عنوان نمی‌دهد، البته قیمت حبوبات در بازار بنکداری بازهم کاهش پیدا خواهد کرد.

قاسمعلی حسنی، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران در گفت‌وگو با آنا درباره روند قیمتی محصولات عمده مورد نیاز تکایا در ماه محرم گفت: میزان تقاضای تکیه‌ها عمدتا در 4 قلم کالایی یعنی برنج، شکر،‌ روغن و حبوبات خلاصه شده و با توجه به فراوانی نسبی اقلام مورد نیاز، جو بازار اجازه افزایش قیمت‌ها را به هیچ عنوان نمی‌دهد.
وی ادامه داد: اغلب قیمت شکر، برنج و روغن بر اساس برند آنها مشخص بوده و در سطح عمده هیچ تغییری را شاهد نخواهیم بود.
حسنی درخصوص قیمت‌های حبوبات نیز گفت: قیمت حبوبات با توجه به رسیدن فصل برداشت کشاورزی، طبیعتا با کاهش قیمت مواجه خواهد شد چراکه در هفته گذشته این دسته از کالاها با کاهش قیمت بالای یک‌هزار تومانی روبه رو شد و طبق پیش‌بینی‌ها این کاهش ادامه‌دار خواهد بود.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی درخصوص نرخ فعلی این اقلام نیز گفت: برنج خارجی در بازار بنکداری از 3500 تا 4900 تومان عرضه می‌شود ضمن آنکه برنج ایرانی از پایه 7هزارتومان تا 12500 قیمت‌گذاری شده است؛ شکر دولتی نیز با نرخ 2600 اعلام شده و نرخ‌گذاری روغن نیز بر اساس مصوبه سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده قیمت‌گذاری شده و جای گران فروشی ندارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اعلام قیمت حبوبات تا هفته آینده مقدور نیست زیرا با توجه به شرایط اعلام شده باید بازار از محصولات تازه پر شود و قیمت‌ها به ثبات برسد، اما حبوبات از نرخ فعلی بیشتر نمی‌شود.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.