لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

یک چهارم نهایی لیگ اروپا؛مارسی 5 لایپزیک 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال مارسی در دیدار برگشت مقابل لایپزیگ به پیروزی رسید تا راهی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا شود.

europaبه گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال مارسی چهارشنبه شب دیدار برگشت مقابل لایپزیگ در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ اروپا را در ورزشگاه اختصاصی خود برگزار کرد که نتیجه آن ۵ بر ۲ به سود مارسی رقم خورد.

استفان ایلسانکر (۶ - گل به خودی)، بونا سر (۹)، فلورین توون (۳۸)، دمیتری پایت (۶۰) و هیروکی ساکای (۹۵) زننده گل های تیم مارسی بودند. در تیم لایپزیگ نیز آرمندو بروما (۲) و آرمندو بروما (۵۵) گلزنی کردند.

بازی رفت دو تیم یک بر صفر به سود لایپزیگ خاتمه یافته بود. در مجموع دو بازی رفت و برگشت این تیم مارسی بود که ۶ بر ۳ برنده شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.