لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

یک چهارم نهایی لیگ اروپا؛سالزبورگ 4 لاتزیو 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال لاتزیو از صعود به مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ اروپا باز ماند.

europaبه گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال لاتزیو در دیدار برگشت مقابل سالزبورگ اتریش در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ اروپا با حساب ۴ بر یک شکست خورد.

در این بازی ابتدا چیرو ایموبیله در دقیقه ۵۵ لاتزیو را پیش انداخت اما در ادامه سالزبورگ توفانی ظاهر شد و چهار گل توسط دابور  (۵۶)، هایدارا (۷۲)، هوانگ هی چان  (۷۴) و استفان لاینر (۷۶) به ثمر رساند.

لاتزیو در بازی رفت حریف خود را ۴ بر ۲ شکست داده بود اما در مجموع این سالزبورگ اتریش بود که ۶ بر ۵ پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.