لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

گزارش مارکا از دربی مادرید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئال در دربی شهر مادرید مقابل اتلتیکو به تساوی بدون گل رسید و با توجه به برد بارسلونا مقابل لگانس فاصله دو تیم به ۱۰ امتیاز رسید.

laligaبه گزارش خبرگزاری مهر، اولین دربی شهر مادرید که در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برگزار شد با تساوی بدون گل به پایان رسید و این یعنی تیم فوتبال بارسلونا به خاطر برد لگانس اختلاف امتیازش را با تیم رئال مادرید به عدد ۱۰ رسانده است.

روزنامه مارکا در گزارشی بعد از دربی مادرید نوشت هر دو تیم مادریدی در دربی این شهر بازی‌ای محتاطانه انجام دادند و دفاع هر دو تیم به اندازه‎ای فشرده بود که هیچ یک موفق به گلزنی نشدند. هرچند در شروع بازی تیمی که بیشتر نگران بود رئال بود و اتلتیکو نشان داد که از نظر فیزیکی و روحی به حریف برتری دارد. در ادامه اما بازی متعادل‌تر شد.

تساوی این دو تیم در حالی رقم خورد که قبل از این بازی کارشناسان معتقدند بودند هریک از این دو تیم که در این بازی امتیاز از دست دهند، با توجه به پیروزی بارسلونا مقابل لگانس، باید جام را تا حدودی از دست رفته بدانند.

هرچند زیدان نظر دیگری دارد و در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مدعی شده بارسلونا همه بازی‌ها را نخواهد برد و رئال مادرید منتظر امتیاز از دست دادن این تیم می‎ماند. او گفت: هنوز بازی‌های زیادی برای انجام دادن مانده‌اند. درست است، اختلاف امتیاز بین ما زیاد است، اما این شرایط تغییر می‌کند و دلیلش هم این است که بارسلونا همیشه برنده نخواهد بود و ما آماده‎ایم تا به آن‌ها برسیم.

زیدان همچنین گفت: عملکرد ما خوب بود و فقط گل نزدیم. شاید مقابل تاتنهام و خیرونا این طور نبود، اما امروز بازی خوبی انجام دادیم و بسیاری از بازیکنانم سطح بازی‎شان را ارتقا داده بودند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.