لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

هفته چهارم سری آ ایتالیا؛کروتونه 0 اینترمیلان 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال اینترمیلان حریف خود را در لیگ ایتالیا شکست داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، هفته چهارم رقابت‌های سری A با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن کروتونه در ورزشگاه خانگی خود از اینتر پذیرایی کرد.

اینتر در ادامه روند خوب خود با اسپالتی موفق شد با دو گل کروتونه را از پیش رو بردارد تا با چهار پیروزی پیاپی موقتا در صدر جدول رده بندی جای گیرد.  گل‌های اینتر را در این دیدار میلان اسکرینار و ایوان پریشیچ به ثمر رساندند.

اینتر با پیروزی که به دست آورد با ۱۲ امتیاز جای یوونتوس را در صدر جدول رده بندی گرفت. البته یووه هنوز در هفته چهارم به میدان نرفته و در صورت پیروزی بار دیگر به صدر برخواهد گشت.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.