لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

هفته هشتم لیگ برتر:سپیدرود 1 استقلال 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در اولین بازی هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر استقلال در رشت به مصاف سپیدرود رفته است.

به گزارش خبرگزاری آنا، در اولین باز هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال دو تیم سپیدرود و استقلال تهران در ورزشگاه شهید عضدی رشت به میدان رفتند.
ترکیب سپیدرود:
سیدمحمد حسینی، سیدهادی موسوی، علی دهقان، مهرداد جماعتی، میثم تهیدست، امید سام‌کن، شهاب کرمی، میلاد قربانزاده، حمیدرضا الماسخاله، محمد نزهتی و حسین ابراهیمی
سرمربی:علی نظر محمدی
ترکیب استقلال:
سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، خسرو حیدری، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، لئوناردو پادوانی، سرور جپاروف، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، حسن بیت سعید و جابر انصاری.
سرمربی: میک‌مک در مورت
اخطار:
حسین ابراهیمی از سپیدرود
سید حسین حسینی و خسرو حیدری از استقلال
گل: جابر انصاری( ۵۲) و داریوش شجاعیان(۶۸) استقلال و حسین ابراهیمی( ۸۵) از روی نقطه پنالتی برای سپید رود رشت
شرح دقایق بازی:
دقیقه 4:حرکت خوب نزهتی و پاس این بازیکن به قربانزاده باعث شد تا وی از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه استقلال شوت بزند که حسینی در 2 مرحله توپ را مهار کرد.
دقیقه 8: اشتباه خط دفاع استقلال نزهتی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما اشتباه او در کنترل توپ این موقعیت را از سپیدرود گرفت.
دقیقه 11:موقعیت بسیار خوب بازیکنان سپیدرود در موقعیت جدی در 6 قدم میثم تهیدست را صاحب توپ کرد اما این بازیکن در مصاف تک به تک توپ را به آسمان کوبید.
دقیقه 15:ارسال بازیکنان استقلال از روی ضربه آزاد درون محوطه جریمه به انصاری رسید اما مدافعان سپیدرود توپ را به بیرون فرستادند.
دقیقه 23 : سانتر از سمت راست با ضربه قیچی امید سام کن همراه بود اما ضربه او به مدافعان استقلال برخورد کرد و راهی به دروازه نداشت.
دقیقه 27 : فرار قربان زاده با سانتر او همراه شد اما حسنیی با یک عکس العمل زیبا توپ را دفع کرد و در برگشت دهقان این موقعیت عالی را از دست داد.
دقیقه 28 : پاس عمقی فرشید باقری در موقعیت عالی به بیت سعید رسید اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 35 : شوت حسین ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی با عکس العمل زیبای حسینی همراه شد.
دقیقه 36:ضربه محکم و دیدنی حسین ابراهیمی از راه دور از کنار دروازه حسینی به اوت رفت.
دقیقه 39:حرکت انفرادی فرشید اسماعیلی درون محوطه جریمه به مدافعان سپیدرود برخورد کرد و راهی کرنر شد.
دقیقه 45:سانتر فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه به شکلی خطرناک مقابل پای بیت سعید افتاد اما ضربه پای چپ این بازیکن به آسمان رفت.
دقیقه 49:ارسال حسین ابراهیمی از روی خط کرنر با ضربه سر سید هادی موسوی توام شد اما غفوری توپ را برگرداند.
دقیقه 52:اشتباه میثم تهی‌دست منجر به توپ ربایی اسماعیلی شد و این بازیکن انصاری را در موقعیت گلزنی قرار داد که مهاجم آبی پوشان با یک ضربه محکم دروازه سپیدرود را باز کرد.
دقیقه 63:ضربه کم دقت میعاد یزدانی از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.
دقیقه 64:جابر انصاری از پشت محوطه جریمه ضربه ای بی دقت زد که توپ راهی اوت شد.
دقیقه 68:پاس انصاری به داریوش شجاعیان با ضربه دیدنی این بازیکن در کنج دروازه سپیدرود قرار گرفت تا آبی پوشان با دو گل از حریف پیش بیفتند.
دقیقه 76:ضربه زمینی هافبک سپیدرود از پشت محوطه جریمه را حسینی مهار کرد.
دقیقه ۸۵:خطای میلاد زکی پور روی مهاجم سپیدرود باعث شد تا داور اعلام پنالتی کند که این ضربه را حسین ابراهیمی تبدیل به گل کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.