لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

مقدماتی جام جهانی منطقه اروپا - پلی آف؛کرواسی 4 یونان 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یم ملی فوتبال کرواسی در دیدار رفت مقابل یونان در پلی آف جام جهانی به بردی پرگل دست یافت تا خیال خود را برای بازی برگشت راحت کند.

RUSIA1به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال کرواسی پنجشنبه شب در مرحله رفت رقابتهای پلی آف جام جهانی میزبان یونان بود که در پایان پیروزی ۴ بر یک برابر این تیم رقم زد.

لوکا مودریچ (۱۳ - پنالتی)، نیکلا کالینیچ (۱۹)، ایوان پریشیچ (۳۴) و آندره کراماریچ (۴۹) برای تیم ملی کرواسی گلزنی کردند. در آنسوی میدان سوکراتیس پاپاستاتوپولوس (۳۰) گل تیم یونان را به ثمر رساند.

کرواسی با این برد ارزشمند برای بازی برگشت آرامش بیشتری خواهد داشت. یونان نیز با تک گلی که در زمین حریف به ثمر رساند امیدهایش را زنده نگه داشت اما کار سختی برای صعود دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.