لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

لیگ فوتبال هلند؛ پیروزی هیرنفین با گلزنی قوچان نژاد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال 'هیرنفین' با گلزنی «رضا قوچان نژاد» برابر اسپارتاروتردام به برتری دو بر یک دست یافت تا به شرایط خود در جدول رده بندی سروسامان دهد.

Eredivisieبه گزارش ایرنا؛ جمعه شب در نخستین دیدار هفته بیستم لیگ باشگاه های هلند، هیرنفین در خانه خود از اسپارتاروتردام پذیرایی کرد و در نهایت با برتری دو بر یک زمین را ترک کرد تا با 27 امتیاز به رتبه نهم رسیده و به شرایط خود در جدول رده بندی سروسامان دهد.
«رضا قوچان نژاد» که پس از هفته ها در ترکیب اصلی هیرنفین قرار گرفته بود در دقیقه 15 گل نخست تیمش را به ثمر رساند تا نوید بازگشت به روزهای اوج را بدهد.
قوچان نژاد که تلاش زیادی در این دیدار از خود نشان داد در دقیقه 79 جای خود را به «هنک ورمان» داد.
عصر یکشنبه در ادامه هفته بیستم لیگ فوتبال باشگاه های هلند، آلکمار که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کند به میهمانی ویلم تیلبورگ خواهد رفت.
هم اکنون تیم های آیندهوون با 49، آژاکس با 44 و آلکمار با 39 امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی قرار دارند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.