لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

لیگ برتر فوتبال/سه امتیاز طلایی صنعت نفت با درخشش کرار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز جمعه با درخشش «جاسم کرار» هافبک عراقی خود در دیدار خانگی برابر سپاهان اصفهان به پیروزی سه بر دو دست یافت.

toopدر هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، صنعت نفت آبادان میزبان سپاهان بود و با گل تماشایی «جاسم کرار» که در دقیقه 89 و از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید به برتری سه بر دو رسید.
شاگردان «فراز کمالوند» با کسب سه امتیاز حساس این دیدار با 17 امتیاز به رتبه ششم جدول رده بندی رسیدند و سپاهان نیز که روزهای سختی را با هدایت «زلاتکو کرانچار» سپری می کند، 14 امتیازی باقی ماند.
قضاوت این دیدار که در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد را «محمدحسین زاهدی فر» به عهده داشت.
میزبان این دیدار را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 13 با هوشیاری «جاسم کرار» و ضربه «مسعود ابراهیم زاده» به گل دست یافت، اما 10 دقیقه پس از آن اشتباه دروازه بان صنعت نفت سبب شد تا «ساسان انصاری» گل تساوی را به ثمر برساند.
در دقیقه 30، نفتی ها صاحب ضربه پنالتی شدند که «جاسم کرار» هافبک با تجربه عراقی دومین گل تیمش را به نام خود ثبت کرد.
در وقت های تلف شده نیمه نخست تیم سپاهان به گل تساوی دست یافت و پاس در عمق «مروان حسین» به «جلال الدین علیمحمدی» رسید و این بازیکن حساب کار 2 بر 2 مساوی کرد.
در 45 دقیقه دوم و خلاف نیمه نخست که هر دو تیم روشی تهاجمی را در دستور کار داشتند، احتیاط در دستور کار قرار گرفته بود.
در دقیقه 89 صنعت نفت صاحب ضربه ایستگاهی شد و «جاسم کرار» خوش تکنیک با ضربه ای استثنایی و مهار نشدنی گل دوم خود و سوم میزبان را به ثمر رساند و ورزشگاه را غرق در شادی کرد.
در نهایت این دیدار با پیروزی سه بر دو صنعت نفت به پایان رسید تا هزاران هوادار این تیم در ورزشگاه تختی جشن شادی برپا کنند.
*ترکیب صنعت نفت:
داوود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، حسین ساکی، مسعود ابراهیم‌زاده، آگوستو‌ سزار، زبیر نیک‌نفس، کرار جاسم، محمدامین درویشی(مسلم مجمدمی)، میلاد جهانی(حسین بغلانی) و‌ لوسیانو پریرا(رضا جبیره).
*ترکیب سپاهان:
لی اولیویرا، مهدی رحیمی، عارف غلامی، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، رسول نویدکیا(حامد بحیرایی)، علی کریمی، حسین پاپی، جلال‌الدین علی‌محمدی، ساسان انصاری و مروان حسین(رضا میرزایی).

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.