لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

قرعه کشی والیبال قهرمانی جهان 2018

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2018 ایتالیا و بلغارستان - عصر دیروز در شهر فلورانس ایتالیا قرعه کشی شد.

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2018 ایتالیا و بلغارستان - عصر دیروز در شهر فلورانس ایتالیا قرعه کشی شد.
به گزارش پایگاه اختصاصی مسابقات ، مرحله نهایی این رقابت ها با حضور 24 تیم از جمله ایران از از 19 شهریور تا 8 مهر سال 97 برگزار می شود و گروه بندی این رقابت ها به این شرح اعلام شد :
* گروه یک : ایتالیا، آرژانتین، ژاپن، بلژیک، اسلوونی و دومینیکن
* گروه دو : برزیل، کانادا، فرانسه، مصر، چین و هلند
* گروه سi : آمریکا،‌ روسیه، صربستان، استرالیا، تونس و کامرون
* گروه چهار: بلغارستان، لهستان (قهرمان دوره قبل) ، ایران، کوبا، فنلاند و پورتوریکو
از هر گروه 4 تیم به دور دوم گروه صعود می کنند.
این رقابت ها در شهرهای روسه ، وارنا و صوفیه در بلغارستان و باری ، بولونیا ، فلورانس ، میلان ، رم و تورین در ایتالیا برگزار می شود که ایران مسابقات خود را در دور گروهی در شهر وارنا برگزار خواهد کرد.
--
در دوره قبل در سال 2014 تیم های لهستان ، برزیل و آلمان اول تا سوم شدند.
در والیبال قهرمانی جهان تیم روسیه با احتساب نتایج شوروی سابق با 6 قهرمانی و 3 نایب قهرمانی و سومی رکورد دار است و تیم های برزیل با 3 قهرمانی و دو نایب قهرمانی دوم و ایتالیا با 3 قهرمانی و یک نایب قهرمانی سوم هستند.
تیم ایران - قهرمان آسیا - ششمین حضور خود را در رقابت های قهرمانی جهان تجربه خواهد کرد.تیم ایران در 5 حضور قبلی در سال های 1970 بلغارستان در رده 21 ، 1998 ژاپن در رده 19 ، 2006 ژاپن در رده 21 ، در سال 2010 ایتالیا در رده 19 جهان و سال 2014 در لهستان و در بهترین عملکرد خود در رده ششم قرار گرفت.
تیم ایران تا کنون در 34 بازی در رقابت های والیبال قهرمانی جهان به میدان رفته است که حاصل آن 12 برد و 22 شکست بوده است.در این بازی ها تیم ایران 49 ست را برد و 76 ست را باخته است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.