لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

شفر تصمیمش را برای دربی گرفت/یک بازیکن جدید به شرط محرومیت غفوری!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با اینکه وینفرد شفر اعلام کرده که برای دربی تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد اما به نظر می آید این موضوع برای گمراه کردن کادرفنی سرخ ها عنوان شده است.

esteghlal1به گزارش ایسکانیوز،بعد از حضور سرمربی آلمانی در راس کادرفنی استقلال، این تیم با ترکیبی جدید در بازی جام حذفی حاضر شد و نمایش دلچسب تری از خود به نمایش گذاشت.

البته شفر بعد از بازی اعلام کرد که احتمالا سه یا چهار تغییر در این ترکیب برای بازی حساس با پرسپولیس اعمال خواهد کرد.با این حال گفته می شود وی برای ایجاد تغییر در ترکیبی که مقابل نساجی به میدان فرستاد دچار تردید شده و احتمالا تیمش را با کمترین تغییر در دربی به میدان خواهد فرستاد.

حضور نفراتی مثل چشمی در خط دفاعی و اسماعیلی در خط حمله و عملکرد خوب شان مقابل نساجی باعث شده وی ترجیح بدهد در دربی نیز با همین ترکیب تیمش را به میدان بفرستد.

شنیده می شود،اگر تا دربی محرومیت ووریا غفوری - که از سوی کمیته اخلاق محروم شده - لغو نشود ممکن است تنها تغییر در ترکیب به انتخاب جانشین وی اختصاص یابد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.