لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

سپاهان اصفهان در نقش جهان به فولاد خوزستان باخت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تيم فوتبال فولاد خوزستان با يک گل موفق شد سپاهان اصفهان را از پيش رو بردارد و با اين پيروزي به رده دوم جدول رقابتهاي ليگ برتر فوتبال بازگشت.

به گزارش ايرنا، تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان روز جمعه در چارچوب هفته بيست و يکم ليگ برتر فوتبال ايران در اصفهان به مصاف هم رفتند که در نهايت فولاد خوزستان با يک گل به پيروزي رسيد.
تک گل اين ديدار را حسن بيت سعيد در دقيقه 57 براي فولاد خوزستان به ثمر رساند تا اين تيم با کسب سه امتياز ديدار مقابل سپاهان به رده دوم جدول بازگردد.
هدايت سپاهان که به دليل کسب نتايج ضعيف کرانچار را از کار برکنار کرده بود به صورت موقت برعهده کريم قنبري است.
با اخراج عزت اله پورقاز در دقيقه 94، سپاهان 10 نفره شد.
همچنين فولادي ها نيز با کسب اين سه امتياز حساس جايگاه دوم جدول را از ذوب آهن پس گرفتند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.