لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

سری آ ایتالیا؛ ناپولی 2 آ.ث. میلان 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال ناپولی در جریان رقابت های هفته سیزدهم رقابت های سری آ ایتالیا، تیم آ.ث. میلان را شکست داد.

seriaبه گزارش ایرنا؛ تیم ناپولی در این دیدار حساس که شنبه شب در ورزشگاه سن پائولو برگزار شد با نتیجه 2 بر یک، حریف نامدار خود را از پیش رو برداشته و با 35 امتیاز همچنان درصدر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.
لورنزو اینسینیه دردقیقه 33 و پیوتر زیانسکی در دقیقه 73 برای تیم ناپولی گلزنی کرده و آلسیو رومانیولی دردقیقه 2+90 یکی از گل های خورده را جبران کرد.
تیم ناپولی با کسب هر سه امتیاز از این دیدار 35 امتیازی شد و در صدر ماند تیم آ.ث. میلان نیز با 13 امتیاز دررده هفتم ماند.
پیش از این دیدار و در حساس ترین دیدار این هفته سری آ، تیم آ.اس.رم درشهرآورد شهر رم تیم لاتزیو را با نتیجه مشابه 2 بر یک شکست داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.