لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

سری آ ایتالیا؛لاتزیو 3 بر 0 کالیاری را مغلوب کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال لاتزیو با درخشش «چیرو ایموبیله» مهاجم نامدار خود در دیدار مقابل کالیاری به برتری سه بر صفر دست یافت و در جمع مدعیان سری آ باقی ماند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال لاتزیو که در فصل جاری لیگ باشگاه های ایتالیا عملکرد خوبی داشته است در حالی یکشنبه شب در ورزشگاه المپیک رم میزبان کالیاری بود که پیروزی در این دیدار، آنان را به یک مدعی جدی قهرمانی تبدیل می کرد.
لاتزیو که هفته گذشته موفق شده بود در زمین تیم پرقدرت یوونتوس به پیروزی دو بر یک دست یابد در دیدار یکشنبه شب نیز بسیار مقتدر نشان داد و سه بر صفر پیروز شد.
«چیرو ایموبیله» مهاجم تیم ملی ایتالیا در این دیدار دو گل برای لاتزیو به ثمر رساند تا فصل خوب خود را تداوم بخشد و «باستوس» نیز دیگر گلزن این تیم بود.
ایموبیله با درخشش در این دیدار تعداد گل های خود را در فصل جاری سری آ به 13 گل رساند و در صدر جدول رده بندی گلزنان باقی ماند.
شاگردان «سیمونه اینزاگی» در تیم لاتزیو با کسب برتری در این دیدار با 22 امتیاز در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند.
هم اکون ناپولی با 25، اینترمیلان با 23 و یوونتوس با 22 امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی لیگ فوتبال باشگاه های ایتالیا قرار دارند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.