لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

رئال مادرید 4 بر1 والنسیا را درهم کوبید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حالی که جایگاه «زین الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید به دلیل نتایج ضعیف هفته های گذشته این تیم تضعیف شده بود، اما شاگردان وی با شکست 4 بر یک والنسیا در خارج از خانه بار دیگر جایگاهش را تثبیت کردند.

laligaبه گزارش خبرگزاری ایرنا، تیم های فوتبال رئال مادرید و والنسیا در چارچوب هفته بیست و یکم لالیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند. این دیدار در حالی برگزار می شد که والنسیا از 20 دیدار قبلی خود صاحب 40 امتیاز و در رده سوم جدول رده بندی قرار داشت و شاگردان زیدان با یک دیدار کمتر 35 امتیازی و در جایگاه چهارم قرار داشتند.
داور این دیدار در دقایق 16 و 38 به نفع رئال مادرید ضربه پنالتی اعلام کرد که «کریستیانو رونالدو» هر دو ضربه را به گل تبدیل کرد تا نیمه نخست با برتری 2 بر صفر کهکشانی ها به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم بر حملات والنسیا برای جلوگیری از یک شکست خانگی افزوده شد و این تیم در دقیقه 59 توسط «سانتی مینا» یکی از دو گل خورده را جبران کرد.
با این حال مارسلو در دقیقه 84 با ضربه سر از روی یک ضربه کرنر گل سوم را برای رئال مادرید به ثمر رساند. در دقیقه 89 نیز «تونی کروس» با ضربه ای زیبا و از پشت محوطه جریمه گل چهارم و نهایی این دیدار را وارد دروازه والنسیا کرد.
رئال مادرید با این پیروزی از 20 دیدار خود صاحب 38 امتیاز شد و همچنان با دو امتیاز کمتر نسبت به والنسیا در رده چهارم جدول با یک دیدار کمتر باقی ماند.
در ادامه دیدارهای هفته بیست و یکم لالیگا، امشب و از ساعت 21 تیم های مالاگا و خیرونا و از ساعت 23 و 15 دقیقه تیم های ویارئال و رئال سوسیداد رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.