لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

در جام جهانی 2018:ایران با اسپانیا ، پرتغال و مراکش همگروه شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایران در جام جهانی 2018 در گروه پرتغال و اسپانیا و مراکش قرار گرفت.

 RUSIA1به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز:ایران در گروه پرتغال و اسپانیا و مراکش قرار گرفت.

قرعه کشی جام جهانی روسیه در کاخ مرکلین برگزار شد.

مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 18:30 به وقت ایران در روسیه آغاز شد.

قرعه تیم ملی کشورمان توسط کافو در آمد و مردان کی‌روش در رقابت‌های جام جهانی روسیه با تیم پرتغال  و اسپانیا در گروه B، همگروه شدند.

به گزارش ایرنا:مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در هوای سرد و برفی مسکو در سالن «شوراها»ی کاخ کرملین برگزار و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه دوم جام جهانی فوتبال 2018 روسیه هم گروه شد.

ایران در گروه مرگ قرار گرفت/ پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروهان ایران
به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، در این مراسم که از ساعت 18 به وقت محلی و 18 و 30 دقیقه به وقت تهران برگزار شد، براساس قرعه کشی تیم ملی فوتبال ایران با تیم های ملی فوتبال پرتغال از سید اول، اسپانیا از سید دوم و مراکش از سید چهارم هم گروه شد.
اولین دیدار تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم مراکش در جام جهانی روسیه خواهد بود.
تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از رقابت ها برای اولین بار در سید سوم قرار گرفته است.
در مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال «مهدی تاج» رئیس و «محمدرضا ساکت» دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به همراه «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز حضور دارند.
علاوه بر مقامات و مسئولین روسیه، روسای فدراسیون های فوتبال کشورهای صعود کننده، چندین تن از اسطوره های فوتبال جهان از جمله «علی دایی» و «مهدی مهدوی کیا» از اسطوره های فوتبال ایران نیز به دعوت فیفا حضور داشتند.
از دیگر اسطوره های فوتبال که از سوی فیفا به این مراسم دعوت شده اند، می توان به سامی الجابر، دیدیه دروگبا، ساموئل اتوئو، وانکو کانو، کازویوشی میورا، پارک جی سونگ، رونالدو، رونالدینیو، پله، پائولو مونترو، هسام حسن، مارسل دسایی و ... اشاره کرد.
قبل از آغاز این مراسم پوتین با «دیه گو مارادونا»، «کافو» و «فابیو کاناوارو» سه چهره برتر فوتبال جهان جلسه چهار نفره ای را برگزار کرد.
بر اساس گزارش های دریافتی در مجموع یک هزار و 300 نفر برای حضور در این مراسم دعوت شده اند و تعداد بی شماری از خبرنگاران رسانه های کشورهای مختلف نیز از نزدیک این رویداد مهم و سرنوشت ساز فوتبالی را پوشش خبری و تصویری دادند.
اجرای مراسم قرعه کشی روسیه برعهده «گری لینکر» ملی پوش اسبق تیم ملی انگلیس و «ماریا کوماندانیا» گزارشگر ورزشی روس بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.