لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

دردسرهای ناپولی در راه قهرمانی سری A

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم ناپولی 2 امتیاز حیاتی را برابر کیه‌وو از دست داد تا جایگاهش درصدرجدول را در خطر ببیند.

seriaبه‌ گزارش خبرگزاری آنا ‌به نقل از اسکای اسپورت، ناپولی در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکرد خوبی از خود نشان داده است و با 32 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد. ناپولی در هفته دوازدهم با تساوی بدون گل برابر کیه‌وو متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد و یوونتوس را در یک قدمی خود ببیند.
رسانه‌های ایتالیایی مشکل اصلی ناپولی برای قهرمانی در سری A را آسیب دیدگی بازیکنان کلیدی این تیم عنوان کردند.
بعد از میلیک، ستاره خط حمله ناپولی که رباط صلیبی پاره کرد نوبت به فوزی غلام رسید که او هم چند ماهی دور از میادین خواهد بود و غیبت این بازیکن باعث شد ناپولی در دیدار نخست خود بعد از آسیب‌دیدگی‌ این بازیکن امتیاز از دست بدهد.
ساری، سرمربی ناپولی هم به نوعی اعتراف کرد که آسیب‌دیدگی‌ بازیکنان کلیدی تیمش روی نتایج تاثیر خواهد گذاشت. او گفت‌: «این که بازیکنان کلیدی خود را از دست می‌دهیم اصلا خوب نیست و یک مشکل واقعی برای ما به شمار می‌آید اما باید راه‌حلی برایش پیدا کنیم.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.