لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

تایوان،تاجیکستان،مالزی و ویتنام در جام ملتهای جوانان/ایران حذف!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تيم ملي جوانان ايران که عنوان سومي جام ملت هاي آسيا در بحرين را يدک مي کشد و يکي از تيم هاي حاضر در جام جهاني کره جنوبي بود در جام ملت هاي 2018 اندونزي غايب است! بدين ترتيب اين تيم شانس صعود به جام جهاني 2019 را هم از دست داد!

foot0321تيم ملي جوانان ايران که عنوان سومي جام ملت هاي آسيا در بحرين را يدک مي کشد و يکي از تيم هاي حاضر در جام جهاني کره جنوبي بود در جام ملت هاي 2018 اندونزي غايب است! بدين ترتيب اين تيم شانس صعود به جام جهاني 2019 را هم از دست داد!
امارات – تاجيکستان – قطر – عربستان – اردن – کره جنوبي – چين – ويتنام – ژاپن و استراليا به عنوان تيم هاي اول راهي جام ملت هاي 2018 اندونزي شدند و تيم هاي عراق – تايلند – کره شمالي – مالزي و چين تايپه هم به عنوان تيم هاي دوم در جام ملت هاي جوانان آسيا حاضر خواهند بود.
ايران اين بار در دور مقدماتي جام ملت هاي آسيا مقابل سوريه يک – يک کرد. در برابر اردن با نتيجه مساوي بدون گل به کارش پايان داد و 4 گل هم به تيم فلسطين زد. با اين حساب و چون برخي از گروه ها سه تيمي بود تيم آخر گروه e که فلسطين بود از جدول کنار گذاشته شد و در جدول ده تيم دوم ايران دو امتيازي محسوب شد و شانس صعود را از دست داد!
ايران در دوره پيشين بازي ها در مرحله مقدماتي که در مشهد برگزار شد 10 گل به تيم نپال، 3 گل به تيم اردن و 2 گل به تيم کويت زد و با 15 گل زده و بدون گل خورده راهي جام ملت ها شد و در جام ملت ها هم سوم شد و بعد از 16 سال به جام جهاني صعود کرد.
با حذف تيم جوانان اولين ستاره فوتبال ايران پريد.

منبع خبر: جام نیوز ورزشی

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.