لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

ایتالیا در برزخ حذف از جام جهانی/سنگال صعود کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در دیدار رفت مرحله پلی آف مقدماتی جام جهانی سوئد با گل دقیقه 62 یوهانسون ایتالیا را شکست داد.

RUSIA1به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز،از رقابتهای مقدماتی جام جهانی روسیه شب گذشته تیم ملی ایتالیا برای راهیابی به این تورنمنت شگفت انگیز در برابر سوئد 1 بر0 شکست خورد.

سوئد دیدار رفت پلی آف جام جهانی 2018 را مقابل ایتالیا با پیروزی پشت سرگذاشت.

تیم ملی ایتالیا در دیدار رفت پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸، در فرندز آره‌نا استکهلم میهمان تیم ملی سوئد بود که با یک گل از این تیم شکست خورد تا شانس کمی برای صعود به جام جهانی 2018 داشته باشد.

در شصت و یکمین دقیقه مسابقه تک گل این دیدار به ثمر رسید. پرتاب بازیکنان سوئد، پشت محوطه جریمه به یاکوب یوهانسون رسید و او با ضربه ای که در میانه راه به دنیله دروسی نیز برخورد کرد، دروازه آتزوری را باز کرد.

ایتالیا که در این دیدار بسیار بد و بدون برنامه بازی می کرد پس از این گل تنها یک موقعیت خوب گلزنی داشت که شوت دارمیان از پشت محوطه جریمه سوئد به تیر دروازه برخورد کرد و با بدشانسی این بازیکن وارد دروازه نشد.

دیدار برگشت این دو تیم دوشنبه در ورزشگاه سن سیروی شهر میلان برگزار می شود.

مرحله پلی آف مقدماتی جام جهانی، قاره اروپا

*سوئد  1 -  ایتالیا 0 / نتیجه نهایی

گل:یوهانسون

مقدماتی جام جهانی منطقه آفریقا - گروه B

*الجزایر 1 -  نیجریه1 / نتیجه نهایی

گل:اوگو (نیجریه) و یاسیان براهیمی (الجزایر)

مقدماتی جام جهانی منطقه آفریقا - گروه D

*آفریقای جنوبی 0  -  سنگال 2 /نتیجه نهایی

گل: دیافرا ساخو و ام کیزه (گل به خودی)

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.