لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

انتخابی قهرمانی جوانان آسیا-اردن؛ ایران 1 سوریه 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال جوانان ایران عصر شنبه در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا برابر سوریه به تساوی یک بر یک رسید.

FOOTBALL1214به گزارش خبرگزاری برنا، این دیدار در ورزشگاه پرنس محمد شهر امان پایتخت اردن برگزار شد و تک گل ایران را حسین نخودکار در دقیقه 79 به ثمر رساند.

در این دیدار برای ایران علی کی‌خسروی, امیر مهدی جانملکی, مهدی رحیمی, طاها شریعتی, محمدرضا میرحسینی, محمد خدابنده لو, عرفان خانی, سجاد آقایی, مهدی بیات, فرزان دانا و حمیدرضا طاهرخانی به میدان رفتند.

شاگردان پورغلامی که در گروه E علاوه بر سوریه با تیم‌های فلسطین و اردن همگروه هستند و در دومین دیدارشان باید دوشنبه همین هفته با اردن مصاف کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.