لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

اظهارات جنجالی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس علیه برانکو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با برانکو برای تمدید قراردادش آغاز کردند اما گویا رئیس هیئت مدیره این باشگاه مخالف این مسئله است.

perspolis717به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، سرخپوشان پایتخت با هدایت برانکو قهرمان لیگ شانزدهم شدند و در لیگ قهرمانان آسیا هم تا مرحله نیمه نهایی پیش رفتند.

با توجه به اینکه پرسپولیسی ها از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شدند،  بر این اساس تمدید قرارداد برانکو باید در دستورکار سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.

علی اکبر طاهری چندین مرتبه جلسات خصوصی با برانکو داشته است و در این جلسات رضایت اولیه برانکو را برای تمدید قرارداد سرمربی تیمش گرفته است.

البته به نظر می رسد که جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تمایل چندانی برای تمدید قرارداد برانکو ندارد و در صحبت های خود بارها اعلام کرده است که سرمربی فعلی پرسپولیس در و اندازه های این تیم نیست.

جعفر کاشانی در گفتگو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره احضار بیرانوند به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس بیان کرد: بیرانوند دروازه بان جوانی است و باید ارشاد و راهنمایی شود تا بداند در چه تیمی بازی می کند.

او ادامه داد: بیرانوند خواسته هایش را بیان کرده است و نباید با او برخورد کرد. همچنین این دروازه بان با رفتار و کردار مناسب می تواند در میان هواداران محبوبیت بدست آورد.

جایگزین های خوبی برای بیرانوند وجود دارند

کاشانی درباره احتمال جدایی بیرانوند از پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و دروازه بانان ذخیره می توانند جایگزین های خوبی برای بیرانوند باشند.

بیرانوند باید قدر پیراهن پرسپولیس را بداند

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: حامد کاویانپور بعد از بخشش طلب خود بیان کرد که هر چی دارم از پرسپولیس است و او با این اقدامش میان هواداران محبوبیت پیدا کرد. به هر حال ما باید فرهنگ سازی کنیم تا امثال بیرانوند قدر پیراهنی که بر تن می کنند را بدانند.

دانش برانکو باید در تیم های پایه استفاده شود

کاشانی درباره وضعیت تمدید قرارداد برانکو اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس مشکلی برای تمدید قرارداد برانکو ندارد اما برانکو باید تصمیم نهایی را در این مورد بگیرد.

او ادامه داد: برانکو هدایت تیم بزرگی را برعهده دارد که 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه ها این تیم را تشویق می کنند، براین اساس بهتر از پرسپولیس جایی برای برانکو وجود ندارد تا او به تیم دیگری بپیوندد. همچنین شخصیت برانکو به درد پرسپولیس می خورد. البته تجربه و دانش برانکو باید در تیم های پایه استفاده شود و مربیان پایه هفته ای یکی و دو بار جلسه ای با برانکو داشته باشند تا از تجربیات این مربی استفاده کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان درباره وضعیت بدهی 3 میلیاردی این تیم خاطر نشان کرد: مدیریت تیم پیگیر حل این بدهی است تا مشکلی برای دریافت مجوز حرفه ای نداشته باشیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.