لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

استقلال تهران 1 ذوب آهن اصفهان 1/منصوریان تمام شد؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در چارچوب رقابتهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی تهران رو در روی هم قرار گرفتند.
قضاوت این مسابقه برعهده پیام حیدری است.

ترکیب استقلال
سید حسین حسینی، لئوناردو پادوانی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، سرور جپارف، حسن بیت سعید و جابر انصاری

ترکیب ذوب آهن
رشیدمظاهری، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد نژاد مهدی ، وحید محمدزاده،محمد ستاری،  مهدی مهدی پور، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، اسماعیل شریفات، احسان پهلوان و مرتضی تبریزی

روزبه چشمی در دقیقه 12 مسابقه؛ روی اشتباه مدافعان تیم فوتبال ذوب آهن با ضربه پای راست دروازه ذوب آهن را گشود.

مهدی مهدی پور از تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دقیقه 78 مسابقه موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.