لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ورزش

استقلال آلمانی به انتهای جدول رسید!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقلال تهران با هدایت شفر، اولین بازی بیرون از خانه خودشان را مقابل سیاه‌جامگان تجربه خواهند کرد.

esteghlal1به گزارش برنا، شفر که چندماه پیش یک تیم بحران زده را تحویل گرفت، در چند بازی گذشته، تاثیر محسوسی را روی کار تیم گذاشت و حالا اولین بازی پس از تعطیلات لیگ فرصتی است که تیم او خودی نشان دهد.

استقلال شفر با اینکه هنوز هم در باز کردن دروازه حریفان مشکل دارد اما انسجام بیشتری دارد و کار تیمی را بهتر و روانتر انجام می‌دهد و این مساله برگ برنده‌ای برای او در بازی فردا خواهد بود.

بازی دوازدهم استقلال اگر با 3 امتیاز همراه باشد، استارت خوبی برای ادامه لیگ خواهد بود. استقلال مدل آلمانی پس از فراز و نشیب‌های زیاد به نظر می‌رسد به آرامش بسیار نزدیک شده و این آرامش می‌تواند در شروع مجدد لیگ به اوج گیری تیم آبی پایتخت، کمک زیادی کند.

سیاه جامگان که در 5 بازی اخیر خود 5 باخت پی در پی را تجربه کرده، نمی‌تواند حریف آزار دهنده‌ای برای استقلال باشد و هواداران این تیم با نمایشی که در هفته‌های اخیر دیدند، می‌توانند امیدوار باشند که بالاخره تیم شفر یک بازی پرگل را پشت سر بگذارد.

سرمربی آلمانی در 3 بازی لیگ 4 امتیاز را جمع کرده و پیروزی مقابل تیم مشهدی، دومین پیروزی او در فوتبال ایران خواهد بود. این 3 امتیاز می‌تواند تیم او را به خوبی از پایین جدول جدا و به رتبه‌های تک رقمی برساند.

با از دست دادن امتیاز مقابل تیمی که کمترین امتیاز لیگ را دارد، قطعا دلسردی هواداران بیشتر خواهد کرد و مهمتر از آن، جای پای آبی‌ها در نیمه پایین جدول محکمتر خواهد شد بنابراین شفر و مردانش به برد در این مسابقه بیرون از خانه نیاز مبرم دارند و این می‌تواند تضمینی برای جذاب شدن این مسابقه باشد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.