لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نرخ‌های پاییزی اجاره‌ مسکن در برخی مناطق تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بررسی نرخ‌های پاییزی اجاره‌بها مسکن پایتخت نشان می‌دهد این بازار از تب و تاب افتاده و می‌توان با شرایط مناسبی و متناسب با درآمد در اکثر مناطق ۲۲ گانه تهران واحدی برای اجاره پیدا کرد.

MASKAN1214به گزارش خبرگزاری تسنیم، در منطقه یک و در محدوده قیطریه رهن واحد مسکونی 100 متری با سن 4 سال 30 میلیون تومان با اجاره ماهانه چهار میلیون و 600 هزار تومان است. در نیاوران آپارتمان 95 متری 5 ساله با شرایط 50 میلیون تومان پول پیش و اجاره ماهانه 3 میلیون تومانی فایل شده است.

در منطقه 6 و خیابان ساعی رهن و اجاره یک واحد 75 متری با پارکینگ و انباری و عمر سه ساله  به ترتیب 43 میلیون و یک میلیون و 600 هزار تومان است. پول پیش یک آپارتمان 16 ساله واقع در محدوده پارک لاله 10 میلیون تومان و اجاره ماهانه آن 700 هزار تومان است. این واحد مسکونی نه پارکینگ دارد و نه انباری.

در منطقه 11 و در محله دخانیات واحد مسکونی 55 متری 15 ساله با رهن 15 میلیون تومان و اجاره ماهانه 500 هزار تومانی در فایل بنگاه‌های املاک قرار گرفته است. رهن کامل آپارتمان 80 متری 45 ساله واقع در میدان راه‌آهن فاقد انباری و پارکینگ 55 میلیون تومان است.

در خیابان مخصوص رهن کامل آپارتمان 45 متر نوساز فاقد انباری و پارکینگ 50 میلیون تومان است. در همین منطقه و در محله دانشکده افسری رهن یک واحد مسکونی 5 ساله 85 متری بالغ بر 90 میلیون تومان است. اجاره ماهانه این آپارتمان که هم پارکینگ دارد و هم انباری 300 هزار تومان است.

در منطقه 22 هم متراژ واحدهای مسکونی بالاتر است و هم این‌که با قیمت‌های مناسب‌تری می‌توان در این منطقه آپارتمان‌های اجاره‌ای پیدا کرد.

رهن یک واحد 125 متری 2 سال ساخت واقع در پیکان‌شهر  48 میلیون تومان و اجاره آن یک میلیون و 500 هزار تومان است. واحد 180 متری 4 ساله در همین محله ماهانه 2.5 میلیون تومان اجاره ماهانه دارد، این واحد دارای پارکینگ و انباری 10 میلیون تومان پول پیش هم می‌خواهد.

در شهرک راه‌آهن غربی رهن واحد مسکونی 80 متری بدون انباری و دارای پارکینگ 15 میلیون تومان تعیین شده، اجاره ماهانه این آپارتمان یک میلیون تومان است.

در محله نارمک رهن کامل واحد 70 متری دارای پارکینگ 90 میلیون تومان است. در همین منطقه اجاره ماهانه آپارتمان 75 متری 36 ساله 150 هزار تومان است، رهن این واحد مسکونی که نه انباری دارد و نه پارکینگ 60 میلیون تومان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.