لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

معاملات مسکن تهران ۱۱.۸ درصد افزایش یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در سال ۱۳۹۶ به ۱۸۱.۲ هزار واحد مسکونی بالغ شد که در مقایسه با سال پیش از آن ۱۱.۸ درصد افزایش نشان می دهد.

maskan629abبه گزارش خبرگزاری صداو سیما به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در اسفند ۱۳۹۶ ، معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به ۱۲.۳ هزار ( 12300) واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل از ان افزایش اندک ۰.۵ درصدی نشان می دهد.
همچنین در ماه مورد گزارش (اسفند ۱۳۹۶)، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران ۵۷.۶ میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل از ان ۲۶.۱ درصد افزایش نشان می دهد.
در اسفند 1396 ، معاملات آپارتمانهای مسکونی شهر تهران به 12.3 هزار واحد مسکونی رسیدکه نسبت به ماه مشابه سال قبل از ان افزایش اندک 5 / 0 درصدی را نشان می دهدو متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 6 / 57 میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل 1 / 26 درصد افزایش نشان می دهد.
بررسی توزیع تعداد واحدهای مسکونی معامله شده در شهر تهران به تفکیک عمر بنا در اسفند ماه ساال 1396 حاکی از آن است که از مجموع 12307 واحد مسکونی معامله شده، واحدهای تا 5 سال ساخت با سهم 5 / 46 درصد بیشترینسهم را به خود اختصاص داده اند. سهم مذکور در مقایسه با اسفند ماه سال قبل 6 / 4 واحد درصد کاهش یافته و در مقابل به سهم واحد های با قدمت 6 تا 10 سال و بیش از 15 سال افزوده شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.