لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مسکن مهر اردبیل با مشکلات استاندارد مواجه است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:ساکنان مسکن‌های مهر درخصوص بخش‌های مختلف ساختمان‌ها ازجمله آسانسورها نارضایتی دارند .

maskan0829به گزارش برنا،محمد فیضی عباسی صبح پنج‌شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد در اردبیل در جمع خبرنگاران تصریح کرد: با وجود اینکه ساختمان‌های مسکن مهر پایان کار و مجوز استاندارد دریافت می‌کند اما برخی با مشکلات استاندارد مواجه است.

وی افزود: در وضعیت فعلی ساکنان مسکن‌های مهر در خصوص بخش‌های مختلف ساختمان‌ها از جمله آسانسورها نارضایتی دارند که ضروری است مورد توجه دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی مشکل دیگر در استان را کمبود تجهیزات اداری و خودرویی استاندارد عنوان کرد و خواستار توجه سازمان استاندارد به این موضوع شد.

فیضی تأکید کرد: برای نظارت و بازرسی بر وضعیت استاندارد می‌بایست تجهیزات استاندارد داشته باشیم که متأسفانه استان در این خصوص با کمبود مواجه است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این اداره کل استاندارد با خلأ ساختاری مواجه است و در هیچ شهرستان این استان اداره‌ای تشکیل نشده و از طریق اداره کل امورات آن اجرا می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تأکید به اینکه تنها نمایندگی در بیله سوار نیز سه شهرستان را تحت پوشش دارد، خواستار ایجاد ادارات در شهرستان‌های اردبیل شد.

فیضی رقابت در بازارهای امروزی را مرهون کیفیت دانست و موضوع استاندارد را عامل اصلی توسعه و پیشرفت توصیف کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.