لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

شهر فراموش شده،مسکن مهر رشت!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با وجود اینکه مسکن مهر رشت که یکی از سایت های بزرگ مسکن در کشور محسوب می شود ،جمعیت ساکن زیادی را در خود جای داده است اما امکانات زیر ساختی این شهرک در خور جمعیت ساکن آن نیست.

MASKAN1214Wبه گزارش خبرگزاری برنا گیلان ؛مردم مشکلات زیادی در مسکن مهر رشت دارند و این بر عهده ی اصحاب رسانه است که این معضلات را به گوش مسوولین برسانند .

درفاصله 500 متری میدان اصلی و شهرداری مسکن مهر رشت جاده بلوار اصلی فاقد آسفالت است و با اندکی بارش باران به دریاچه ای تبدیل می شود.

این مسئله برای ساکنین مسکن مهر خصوصا دانش آموزان مشکلاتی را ایجاد کرده است اما گویا مسکن مهر واقعا به فراموشی سپرده شده است.نکته ی دیگرخانه هایی است  که اگر از نظر کیفیت ساخت بهتراز بسیاری از خانه های بساز بفروش سطح شهرها نباشد بدتر هم نیست اما رسیدگی نمی شود .

شهرداری منطقه 5 رشت کاملا این منطقه را فراموش کرده و بسیاری از خیابانهای اصلی این شهرک بزرگ آسفالت نیست ، روشنایی ندارد .

شهردار منطقه 5 تقریبا 40 روز پیش در اخبار گیلان قول داده بود 20 روزه جاده خاکی میانبر این شهرک با جماران را که تاثیر زیادی در بار ترافیک لاکان به فلکه گاز دارد را آسفالت می کند ،جاده ای که  یک کیلومتر هم نمی شود اما فقط آنرا لودر زدند رها کردند و بدتر شد که بهتر نشد.

و جناب شهردار منطقه 5 پس از آن عنوان کرد که به وی قیر نمیدهند .جالب اینجاست در زمانی که ایشان وعده می دادند که وقت 20 روز آسفالت می کنند یاد قیر لازمه برای آسفالت نبودند.

وضعیت آسفالت ،روشنایی نامناسب معابر و... از جمله مشکلات مردم هست که باید از طریق شورا وشهرداری پیگیری شود.

اخیرا برخی تعاونی ها ومسکن وشهرسازی از مردم پولهای بی اساس وغیرقانونی طلب می کنند وهیچ کس هم پیگیرنیست.

تعدادی از تعاونی ها مانند مهر گستر خانه ای که 4سال پیش 75 متری فروخته اند الان ادعا کردند که خانه 80 متری بوده وصاحب خانه باید هزینه چندمتر اضافه شده را بپردازد. پول محوطه سازی و... را نیز پرداخت کند!

اینها خواسته های مردمی هستند که شهروندان به رسانه ها می گویند و توقع انعکاس آن را دارند .امیدواریم که مسوولین نیز دغدغه های مردم را بشنوند و در رفع آنها بکوشند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.