لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جهش قیمتی در مسکن وجود ندارد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک کارشناس مسکن گفت: آشتی دوباره دولت با بخش خصوصی زمینه ساز رونق بازار مسکن می‌شود.

MASKAN1214Wمصطفی قلی خسروی کارشناس مسکن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، ، با بیان اینکه بازار مسکن تا حدی با کمک دولت حرکت‌های خوبی داشته است گفت: مسوولان دولتی در این بخش با اقدامات لازم سعی دارند قیمت‌های مسکن را کنترل کنند تا جهش قیمتی در حوزه خرید وفروش ایجاد نشود.

وی با اشاره به آشتی دوباره دولت با بخش خصوصی گفت: دولت با ارائه تسهیلات سعی دارد بتواند تحرک را در بازار مسکن ایجاد و تا حدودی موفق بوده است.

این کارشناس مسکن اظهار کرد: رونق بازار مسکن همراه با جهش قیمتی نیست و این امر می‌تواند آثار مثبتی را در بازار مسکن ایجاد کند.

قلی خسروی در پایان گفت: با ایجاد تحرک در اقتصاد کشور بازار مسکن نیز پر رونق خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.