لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بافت های فرسوده با یک راهکار نوسازی نمی شوند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیر انجمن انبوه سازان مسکن ایران گفت: وضعیت نابسامانی در حوزه صنعت ساختمان وجود دارد که یک راهکار جوابگوی آن نیست.

maskan26فرشید پور حاجت دبیر انجمن انبوه سازان مسکن ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه مشکلات بافت‌های فرسوده با یک راهکار برطرف نمی‌شود اظهار کرد: باید با ارائه مدل‌های مختلف بتوانیم برای تولید مسکن و به ویژه نوسازی بافت‌های فرسوده برنامه ریزی کنیم.

وی در ادامه افزود: باید مدل‌های مختلف مسکن مطابق با نیاز و فرهنگ مناطق فرسوده تعریف و سپس براساس آن نوسازی و یا ساخت مسکن انجام شود.

دبیر انجمن انبوه سازان مسکن ایران تصریح کرد: باید برای فرآیند بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیر رسمی برنامه ریزی و هرچه سریع تر برای تسریع در اجرای این فرآیند اقدام کنیم.

پور حاجت تاکید کرد: وضعیت نابسامانی در حوزه صنعت ساختمان وجود دارد که باید هرچه سریعتر بهبود پیدا کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.