لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

فروش سکه طلا در آمریکا طی ماه فوریه با کاهش روبرو شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تازه ترین آمارهای دولتی نشان می دهد که فروش سکه طلا در بازار آمریکا طی ماه فوریه با افت 80 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو شده است.

arz729به گزارش رویترز، افت شدید 80 درصدی فروش سکه طلا در آمریکا موجب شده است تا بدترین عملکرد فروش سکه طلا در ماه فوریه طی 11 سال اخیر ثبت شود.

بر اساس این گزارش فروش سکه نقره در آمریکا نیز در این مدت به پایین ترین سطح از سال 2008 رسیده است.

فروش سکه طلا در آمریکا در ماه فوریه به 5500 اونس رسیده است که نسبت به ژانویه نیز بیش از 90 درصد کاهش نشان می دهد. این رقم در فوریه سال گذشته نیز به 27500 اونس رسیده بود.

قیمت جهانی طلا در ماه فوریه با افت 2 درصدی روبرو شده است. فروش سکه نقره نیز در ماه فوریه با 70 درصد کاهش نسبت به ژانویه به کمتر از 942500 اونس رسیده است. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز 22.4 درصد کاهش داشته است.

به نظر می رسد در صورت ادامه روند نزولی ارزش دلار طی ماه های آینده ، فروش سکه طلا و نقره در آمریکا با افزایش روبرو خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.