لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

طلا 1340 دلار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۴ درصد افزایش به ۱۳۴۰ دلار و ۵۷ سنت رسید.

TALA0301Qبه گزارش خبرگزاری برنا، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.04 درصد افزایش به 1340 دلار و 57 سنت رسید. قیمت فلز زرد دیروز تا 1344 دلار و 44 سنت بالا رفت که بالاترین رقم از 8 سپتامبر تاکنون بود. قیمت طلای آمریکا نیز امروز 0.46 درصد رشد داشت و به 1341 دلار رسید. بازارهای آمریکا امروز تعطیل است. شاخص دلار روز دوشنبه به پایین ترین رقم از دسامبر 2014 یعنی 90.279 رسید.

در حالی که کاهش قیمت سنگ آهن جینی موجب تحت فشار قرار گرفتن معدن کاران شده، ارزش سهام های آسیایی امروز شاهد افت بود. در همین حال قوت گرفتن احتمال اینکه بانک مرکزی اروپا سیاست های پولی انبساطی خود را کاهش دهد، موجب رسیدن ارزش یورو به بالاترین رقم 3 سال گذشته شده است.

قیمت پالادیوم هم دیروز به رقم بی سابقه 1138 دلار رسید. ارزش این فلز گرانبها در اوایل امروز با 0.1 درصد کاهش به 1124 دلار و 50 سنت رسید. رشد بی سابقه قیمت پالادیوم ناشی از افزایش تقاضای صنعت خودروسازی و کمبود عرضه آن بوده است.

شرکت پولیوس، بزرگترین معدن کار طلای روسیه دیروز اعلام کرد، طرح هایش برای فروش 10 درصد از سهام خود به کنسرسیومی به رهبری شرکت چینی فوسون اینترنشنال به دلیل محقق نشدن یکی از شرایط توافق به هم خورده است.

سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه دیروز گفت، مسکو از تلاش های واشنگتن برای اصلاح توافق هسته ای ایران حمایت نمی کند، زیرا چنین اقدامی می تواند تلاش های دیپلماتیک در مورد برنامه هسته ای کره شمالی را با پیچیدگی مواجه نماید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.