لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رشد قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در 29 شهریور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرخ سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران در حالی ۲۰۰ تومان رشد داشت که سایر انواع سکه با کاهش قیمت مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۲۰۰ تومان رشد نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۲۴۸ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد.
همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با هزار و ۸۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۲۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان است. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز با هزار و ۳۰۰ تومان افت، ۶۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان داد و ستد شد؛ در عین حال، هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با هزار و ۳۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته، ۳۶۱ هزار تومان قیمت خورد.
هر قطعه سکه گرمی نیز با ۱۰۰ تومان افت، ۲۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان است؛ همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افت ۷۶۲ تومانی در بازار امروز، ۱۲۱ هزار و ۵۷۴ تومان معامله شد.
صرافی‌ها هر دلار آمریکا را با کاهش ۵ تومانی ۳ هزار و ۸۹۱ تومان ارزش‌گذاری کردند؛ هر یورو نیز با افت ۵ تومانی، ۴ هزار و ۷۰۷ تومان فروخته شد و قیمت هر پوند انگلیس نیز با یک تومان کاهش، ۵ هزار و ۲۶۷ تومان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.