لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تب افزایش قیمت سکه و ارز در بازار فروکش کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت سکه و ارز که در جریان ناآرامی‌های اخیر و در روند معاملات سوداگرانه هفته گذشته با افزایش چشمگیری روبه‌رو شده بود،روند نزولی به خود گرفت.

arztala630aبه گزارش خبرگزاری فارس، طی هفته اخیر و در پی بروز ناآرامی‌ در استان‌های مختلف کشور قیمت سکه و ارز در بازار روند صعودی به خود گرفت به طوری که قیمت دلار تا مرز 4400 تومان و قیمت سکه تا 1555 تومان افزایش یافت.

این روند باعث دخالت بانک مرکزی و عرضه ارز مداخله‌ای برای کنترل قیمت دلار شد، در عین حال قیمت سکه در جریان معاملات سوداگرانه حتی در حراج بانک کارگشایی نیز به بالای یک میلیون و 500 هزار تومان رسید.

گزارش خبرنگار فارس حاکی است با کاهش ناآرامی‌های اخیر و کنترل اوضاع، روز گذشته قیمت سکه در بازار به یک میلیون و 465 هزار تومان و دلار به 4324 تومان اف کرد.

خبرگزاری فارس در خبرهای روزهای گذشته خود به کرات نسبت به اجتناب از رورد به سوداگری سکه و ارز در بازار هشدار داده و زیان قابل پیش‌بینی چنین معاملاتی را یادآور شده بود.

به نظر می‌رسد طی روزهای آینده قیمت سکه و دلار در بازار کاهش بیشتری را تجربه کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.