لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بررسی قیمت چهار ارز پرطرفدار در هفته‌ی دوم دی ماه + جدول

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار ارز در هفته ای که گذشت با نوسان همراه بود و نرخ دلار همراه با دیگر ارزها روند صعودی در پیش گرفت.

ARZ0418به گزارش ایسکانیوز؛ بازار ارز در هفته ای که گذشت با فراز و نشیب های بسیاری همراه شد، به گونه ای که نرخ دلار، یورو، درهم امارات و پوند انگلیس که به عنوان ارزهای پرمعامله در بازار محسوب می شوند با نوسان روبه رو شدند.

دلار در اوایل هفته با نرخ 4 هزار و 211 تومان در بازار آزاد داد و ستد شد اما نرخ این ارز از روز یک شنبه روند صعودی را در پیش گرفت و با قیمت 4 هزار و 274 تومان معامله شد، روند افزایشی قیمت این ارز در روز دوشنبه ادامه دار بود و با 26 تومان افزایش در نهایت به قیمت 4 هزار و 300 تومان رسید و در روز سه شنبه با 40 تومان افزایش، با نرخ 4 هزار و 340 تومان مورد معامله قرار گرفت.

گفتنی‌ست قیمت دلار در روز چهارشنبه 16 تومان افزایش داشت و به قیمت 4 هزار و 356 تومان رسید، افزایش نرخ این ارز در آخرین روز معاملاتی ادامه دار بود و با قیمت 4 هزار و 363 تومان داد و ستد شد.

یورو و درهم امارات و پوند انگلیس نیز مانند دلار در روند معاملاتی هفته ای که گذشت با نوسان همراه بودند، نرخ یورو در ابتدای هفته 5 هزار و 110 تومان بود در حالی که روز یک شنبه با روند افزایشی همراه شد و به قیمت 5 هزار 205 تومان رسید، روند افزایشی این ارز در طول هفته ادامه دار بود تا اینکه در روز پنج شنبه با قیمت 5 هزار و 475 تومان به معاملات پایان داد.

درهم امارات همانند یورو و دلار با نوسان همراه بودند به گونه ای که در ابتدای هفته با قیمت 1 هزار و 164 تومان معامله شد و در پایان هفته به قیمت 1 هزار و 201 تومان رسید.

این گزارش می افزاید، قیمت پوند انگلیس در اولین روز معاملاتی هفته گذشته 5 هزار و 738 تومان بود، این ارز از روز یک شنبه روند افزایشی را در پیش گرفت و در پایان هفته با نرخ 5 هزار و 988 تومان داد و ستد شد.


* جدول زیر قیمت چهار ارز پرطرفدار را در هفته‌ی سپری شده نشان می‌دهد که رنگ سبز، نشان دهنده‌ی بیشترین قیمت و رنگ قرمز، نشان دهنده‌ی کمترین قیمت ارز موردنظر است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.