لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افزایش ۷ دلاری قیمت طلا در بازار جهانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت طلا پس از اینکه دیروز از بالاترین رقم یک سال و نیم اخیر فاصله گرفت، در معاملات امروز افزایش یافت.

TALA0628Wبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رویترز، قیمت طلا پس از اینکه دیروز از بالاترین رقم یک سال و نیم اخیر فاصله گرفت، در معاملات امروز افزایش یافت.

از عوامل این افزایش، ضعیف ماندن ارزش دلار علی رغم حمایت ترامپ از تقویت دلار عنوان شده است.

هر اونس طلا (معادل 31.132گرم) با 7.37 دلار افزایش 1355.63 دلار فروخته شد. این فلز گرانبها در این هفته تاکنون 1.5 درصد افزایش ارزش داشته است.

هر اونس طلا روز گذشته به 1366.07 دلار رسید که بالاترین رقم از 3 آگوست 2017 بود، اما پس از اینکه ترامپ به شبکه شی ان بی سی در داووس در سوئیس گفت که دوست دارد تقویت دلار را ببیند، این افزایش‌ها معکوس شد.

اظهارات ترامپ با اظهارات استیون منوچین، وزیر وزارت خزانه‌داری که پیش از ترامپ گفته بود، در تناقض بود.

پیتر فنگ، تحلیلگر بازار طلا در هنگ کنگ، گفت: تضعیف دلار همچنان طلا را تقویت می‌کند و علی رغم اظهارات ترامپ به حفظ این افزایش‌ها کمک می‌کند.

شاخص دلار که ارزش دلار را در برابر سبدی از ارزها می‌سنجد، دیروز به کمترین میزان از دسامبر 2014 رسید.

تحلیلگران جی. اف. ام. اس معتقدند، با توجه به ریسک بروز یک کاهش در ارزش اوراق قرضه و بی ثباتی‌های سیاسی که جذابیت این فلز گران بها به لحاظ امنیت را بالا می‌برد، طلا می‌تواند امسال به بالای 1500 دلار در هر اونس طلا برای نخستین بار از سال 2013 برسد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.