لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادامه رشد قیمت دلار در صرافی ها در هفته گذشته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بررسی هفتگی نرخ دلار در صرافی‌ها نشان می‌دهد که میانگین نرخ دلار در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن با رشد همراه بوده و بیشترین نرخ به ۴ هزار و ۱۳۹ تومان رسیده است.

arz0908به گزارش خبرگزاری میزان، روند هفتگی قیمت دلار در بازار آزاد حاکی از آن است که نرخ در روز شنبه ۴ آذر ماه سال جاری با رقم ۴ هزار و ۱۲۷ تومان کار خود را آغاز و در روز پنج شنبه ۹ آذر ماه با نرخ ۴ هزار و ۱۳۹ تومان به کار خود پایان داده است.
روند قیمتی دلار در هفته گذشته نشان می‌دهد که نرخ در روز یک شنبه و دوشنبه با رقم ۴ هزار و ۱۱۸ تومان کمترین رقم را تجربه کرده است و در روز پنج شنبه با نرخ ۴ هزار و ۱۳۹ تومان بیشترین رقم را در هفته گذشته به خود اختصاص داده است.

بررسی هفتگی قیمت دلار حاکی از آن است که نرخ در هفته‌ای که گذشت با روند نزولی کار خود را آغاز و این روند تا روز دوشنبه ادامه داشته است و پس از آن با روند صعودی قیمت روبرو بوده و این روال تا پایان هفته ادامه دار بوده است.

در این میان روند قیمتی دلار از بیشترین تا کمترین نرخ، تفاوت قیمت ۲۱ تومانی را تجربه کرده است.

گفتنی است میانگین نرخ دلار در هفته گذشته با درنظرگرفتن ۶ روز کاری رقم ۴ هزار و ۱۱۸ تومان بوده که نسبت به میانگین نرخ دلار در هفته قبل با رشد همراه بوده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.