لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آرامش بازگشت؛ سکه و دلار ارزان شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با بازگشت آرامش کامل به کشور، قیمت سکه و دلار هم روند نزولی در پیش گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درپی بروز برخی ناآرامی‌ها طی چند روز گذشته در کشور، قیمت دلار طی هفته اخیر روند صعودی در پیش گرفته بود به‌طوری که روز چهارشنبه نرخ هر دلار در بازار آزاد به بیش از 4420 تومان رسیده بود. قیمت سکه هم در این مدت از مرز 1.5 میلیون تومان گذشته بود.

این در حالی است که با بازگشت آرامش به کشور و پایان یافتن اغتشاشات، نرخ دلار روند نزولی در پیش گرفته و روز گذشته به  4335 تومان کاهش یافت.

سکه بهار آزادی هم پس از چند روز افزایش قیمت، دیروز با 33 هزار تومان کاهش به یک‌میلیون و 471 هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز با 17 هزار تومان افزایش، یک‌میلیون و 478 هزار تومان فروخته شد.
هر قطعه سکه نیم‌بهار آزادی نیز با 13 هزار تومان افزایش 750 هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه ربع بهار آزادی نیز 440 هزار و 700 تومان دادوستد شد که نسبت به روز گذشته پنج هزار و 200 تومان افزایش ­داشت. قیمت هر قطعه سکه گرمی نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته، 281­هزار تومان تعیین شده بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.