لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرین معاملات بازار سکه و ارز؛ دلار 50 تومان افزایش یافت/ قیمت سکه در مسیر سراشیبی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران در حالی افزایش یافت که نرخ دلار نیز با رشد همراه بود.

arz0711qبه گزارش خبرگزاری برنا، امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۶ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۸۹ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۳ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۴۸ هزار تومان داد و ستد شد.

هر قطعه سکه نیم بهار آزادی نیز با ۵۰۰ تومان افت نسبت به روز گذشته ۷۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. با این حال هر قطعه ربع بهار آزادی با ۳ هزار تومان افزایش در مدت مشابه ۴۳۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی نیز با یک هزار تومان رشد ۲۹۰ هزار تومان فروخته شد.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز با ۳۰۲ تومان رشد نسبت به روز گذشته ۱۴۴ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده بود. صرافی‌های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را با ۵۰ تومان رشد نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۶۰۲ تومان فروختند. هر یورو امروز با ۵۱ تومان افزایش ۵ هزار و ۷۵۶ تومان و هر پوند انگلیس با ۶۳ تومان رشد ۶ هزار و ۷۰۳ تومان معامله شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.