لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرین معاملات بازار ؛ قیمت سکه کاهش یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت سکه بهار آزادی امروز در بازار تهران کاهش یافت.

arz0711qبه گزارش خبرگزاری برنا، امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۴ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۸۳ هزار تومان فروخته شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۵۱ هزار تومان داد و ستد شد.

هر قطعه سکه نیم بهار آزادی نیز با ۲ هزار و ۵۰۰ تومان افت نسبت به روز گذشته ۷۳۴ هزار تومان معامله شد. با این حال هر قطعه ربع بهار آزادی با ۳ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش در مدت مشابه ۴۳۶ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی نیز با دو هزار تومان کاهش ۲۸۹ هزار تومان فروخته شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.