لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرین معاملات بازار؛سکه نخرید!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران با اعلام پیش فروش سکه از ۱۵ بهمن ماه، ۲۸ هزار تومان کاهش یافت.

sekeh0814به گزارش خبرگزاری برنا، امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۲۸ هزار تومان کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته یک میلیون و ۴۸۷ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته می‌شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز کاهش ۳۶ هزار تومانی را نسبت به روز پنجشنبه تجربه کرد و یک میلیون و ۴۵۱ هزار تومان داد و ستد می‌شد.

هر قطعه سکه نیم بهار آزادی نیز با ۹ هزار و ۵۰۰ تومان افت نسبت به پنج شنبه گذشته ۷۴۶ هزار تومان معامله می‌شد. با این حال هر قطعه ربع بهار آزادی با ۶ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش در مدت مشابه ۴۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و هر قطعه سکه گرمی نیز با یک هزار تومان کاهش ۲۹۱ هزار تومان فروخته می‌شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.