لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

زمان فروش نقدی رنو کپچر ۲۰۱۷ توربوشارژ مشخص شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در نظر دارد خودروی رنو کپچر ۲۰۱۷ را در ۲ مدل به صورت فروش فوری عرضه نماید.

KAPCHERبه گزارش پایگاه خبری صدرانیوز: به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرکت ایران خودرو، به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول شرایط فروش فوری خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ به تعداد محدود را به شرح جدول ذیل از روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح مورخ ۳۰ / ۰۸ / ۹۶ تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می‌نماید.
زمان فعال سازی این بخشنامه، ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۳۰ / ۰۸ / ۹۶ است و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. ایران خودرو برای کپچر ۲۰۱۷ با موعد تحویل ۳۰ روزه قیمت ۱۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (با گرمکن صندلی) و ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان نسخه بدون گرمکن صندلی از مشتری دریافت می‌کند.
اعلام زمان فروش نقدی رنو کپچر ۲۰۱۷ توربوشارژ
نکته جالب توجه در هنگام خرید رنو کپچر، ترکیب رنگ بدنه و سقف فلزی آن است به گو‌نه‌ای که در همین طرح فروش، رنگ سقف سفید و مشکی در ترکیب با بدنه نقره‌ای، سفید، خاکستری، نارنجی، مشکی، قرمز و قهوه‌ای برای انتخاب از سوی مشتری گنجانده شده‌اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.