لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

رقابت، مقرون به صرفه ترین مسیر توسعه صنعت خودرو ایران است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: رقابت، مقرون به صرفه ترین راه جهت گسترش و توسعه صنعت خودرو سازی است.

khodro1002به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود رضایی اظهار داشت: رقابت در صنعت خودرو و همچنین در بخش های دیگر من جمله فعالیت های علمی، تحقیقاتی، باعث پیشرفت و توسعه طرح ها خواهد شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: در صورتی که رقابت بین خودروسازان داخلی ایجاد شود مسلما شاهد تولید محصولاتی مشتری مدار ، با کیفیت، مقرون به صرفه و متناسب با هویت ملی در بازار داخل خواهیم بود.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت های صنعت خودرو ایران، تاکید کرد: البته خودرو سازان داخلی باید به سطحی از رقابت پذیری برسند که توانایی رقابت با کشورهای خارجی همسطح با کشورمان و سپس با کشورهای پیشرفته در صنعت خودرو داشته را باشند.

رضایی تصریح کرد: با حذف انحصار از بازار خودرو و مشارکت سایر شرکت های خودروساز با توجه به توانمندی هایشان در عرصه تولید و رقابت در بازارایران رشد صنعت خودرو را شاهد بوده و انچه که شایسته ملت ایران است، اتفاق خواهد افتاد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه به نقش تعرفه ها در صنعت خودرو ایران پرداخت و گفت: با افزایش تعرفه واردات، جریان ورود خودرو های خارجی به کشور کاهش خواهد یافت الیته دستیابی به نتایج مثبت در این زمینه  مستلزم حذف دایره انحصار و بهبود کیفیت محصولات داخلی است.

به گزارش خبرخودرو، رضایی افزود: با توسعه کیفی تولیدات داخلی، بازار صادرات خودروهای داخلی رونق گرفته و این جریان موجب رفع دغدغه اشتغالزایی و تاثیر ورود خودروهای خارجی بر بازار خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.