لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افزایش قیمت خودرو‌های خارجی با توقف ناگهانی ثبت سفارش خودرو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارشناس تجارت گفت: در اثر توقف ثبت سفارش خودرو، بسیاری از خودروهای خارجی، افزایش دو برابری قیمت را تجربه کرده اند.

KHODRO0613موید حسینی صدر کارشناس تجارت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تا یک سال پیش هر فرد یا شرکتی که تمایل به  توقف ثبت سفارش خودروهای خارجی داشت می توانست به این امر اقدام کند اما با توقف این سامانه، دیگر این ثبت سفارش امکان پذیر نیست.

وی در ادامه افزود: این روند موجب شد تا در برخی حوزه‌ها ، رانت اطلاعاتی به وجود آید و افرادی حاضر شوند به خاطر اطلاعاتی که منافعشان را تضمین می کند، پول‌های کلانی پرداخت کنند.

این کارشناس تجارت تصریح کرد: در این میان، افرادی که از رانت اطلاعاتی برخوردار شده اند، یک شبه میلیونر شده و آنهایی که اطلاعاتی ندارند، محکوم به ورشکستگی هستند.

وی در پایان با بیان تاثیر منفی توقف ثبت سفارش خودرو بر قیمت خودروهای خارجی، تاکید کرد: بسیاری از خودروهای خارجی افزایش دو برابری قیمت را در چند ماه گذشته تجربه کرده اند و این موضوع موجب ناپایداری در بازار خودرو کشور شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.