لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اختلال در سایت فروش ساندرو استپ‌وی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اختلال در سایت فروش سایپا باعث شد بسیاری از متقاضیان خرید ساندرو استپ‌وی نتوانند برای خرید این خودرو ثبت‌نام کنند.

به گزارش فارس،‌ فروش اینترنتی ساندرو استپ‌وی از صبح امروز توسط شرکت پارس‌خودرو آغاز شد که سایت فروش این محصول با اختلال همراه شده و بسیاری از متقاضیان خرید ساندرو استپ‌وی نتوانستند به موقع برای خرید خود اقدام کنند. این در حالی است که برخی فروش‌های قبلی سایپا نیز با مشکل روبه‌رو بود و مانع از ثبت‌نام بخشی از متقاضیان خرید خودرو شد.
فروش ساندرو استپ‌وی فقط به صورت اینترنتی تعریف شده و گروه سایپا سهمیه‌ای را برای نمایندگی‌ها قرار نداده است،‌ به همین دلیل ثبت‌نام برای خرید این خودرو از طریق نمایندگی‌ها نیز امکان‌پذیر نیست. در عین حال اختلال در سایت فروش سایپا باعث هدررفتن وقت مردم و سرگردانی آنها شده است.
پورحسنی، مدیر یکی از نمایندگی‌های فروش محصولات سایپا در گفت‌وگو با فارس ضمن انتقاد از عدم تخصیص سهمیه فروش ساندرو استپ‌وی به نمایندگی‌های سایپا، گفت: نمایندگی‌ها در طول سال، ماشین‌های کم‌فروش شرکت را عرضه می‌کنند ولی وقتی نوبت فروش محصولی مانند ساندرو استپ‌وی می‌رسد، سهمیه‌ای برای ما در نظر گرفته نمی‌شود.
وی با بیان اینکه آشفتگی در فروش اینترنتی ساندرو استپ‌وی باعث تلف شدن وقت مردم می‌شود، گفت: وقتی در مورد عدم تخصیص سهمیه به نمایندگی‌ها اعتراضاتی را به مدیران شرکت اعلام می‌کنیم، آنها می‌گویند که به دلیل حساسیت سازمان‌های نظارتی از جمله وزارت صنعت و سازمان بازرسی مجبورند فروش محصولاتی را که حاشیه بازار دارند، از طریق اینترنتی انجام دهند، ولی این مسئله برای ما نمایندگی‌ها چندان جالب نیست.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.