لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

یاسمن معاوی:خوشحال میشدم اگر چهره ام شبیه گلشیفته باشد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یاسمن معاوی بازیگر تازه کاری است که نقش اول فیلم «غیر مجاز» را به عهده دارد و در فیلم های "ماهی سیاه کوچولو" و "دختر" هم به ایفای نقش پرداخته است او ترجیح می دهد خصوصی کار کند، او خوشحال می شد اگر چهره اش شبیه به گلشیفته فراهانی بود.

yasaman 1به گزارش خبرگزاری برنا؛ یاسمن معاوی اولین تجربه بازیگری خود را در فیلم "ماهی سیاه کوچولو" تجربه کرد، و بعد از آن در فیلم های "غیر مجاز"، و "دختر" به ایفای نقش پرداخته است خبرنگار برنا به بهانه بازی معاوی در فیلم «غیر مجاز» با این بازیگر  گفتگویی داشته است که در ادامه می خوانید:

باب آشنایی شما با آقای عامری برای حضور در فیلم «غیر مجاز» چطور اتفاق افتاد و چه کسی شما را معرفی کرد؟

از طریق آقای رضا رخشان برای بازی در این فیلم معرفی شدم.

بعد از ماهی سیاه کوچولو چقدر پیشنهاد کار داشتید؟ برای گرفتن پیشنهاد بازی در یک فیلم خوب چقدر صبر یا پیشنهادها را رد کرده اید؟

پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم اول کارهایم اکران شود. بعد از بین پیشنهادهایم دست به انتخاب بزنم، قرار بود کار اول من بازی در فیلم «غیر مجاز» باشد ولی مجوز نگرفت و در این فاصله بازی در فیلم «ماهی سیاه کوچولو» به من پیشنهاد شد که پذیرفتم و در آن فیلم بازی کردم، بعد از آن هم در فیلم «دختر» بازی کردم.

کارگردان این فیلم در سینمای ایران خیلی شناخته شده نیست شما که در ابتدای راه هستید نترسیدید که «غیر مجاز» فیلم خوبی نشود؟

پیش از این با این کارگردان تقریبا آشنایی داشتم و از رزومه کاری و موفقیت هایی که در حوزه بین المللی داشته باخبر بودم.

فیلم «غیر مجاز» همزمان با چند فیلم خیلی خوب اکران شده است به نظر شما با توجه به این شرایط چقدر امکان دیده شدن فیلمتان وجود دارد؟

نمی توانم پیش بینی کنم چون به قول شما فیلم های خوبی روی پرده هستند اما از ته دل امیدوارم این فیلم جای خود را روی پرده پیدا کند و دیده شود.

چقدر به صورت آکادمیک به سمت بازیگری حرکت کردید؟ در طول این یکی دوسال کلاس رفتید یا مطالعه خاصی داشتید؟

بله، یک سال در کلاس بازیگری امین تارخ و همچنین در کلاس های فن بیان و بدن شرکت کردم، بعد از آن هم ترجیح دادم با معلم خصوصی کار و خودم را تقویت کنم.

معمولا بازیگرهایی که کمی کارنامه موفقی دارند وقتی برای بازی جلو یک بازیگر جوان قرار می گیرند که هنوز در اول راه است کمی جبهه می گیرند و امکان دارد همکاری خوبی نکنند، تقابل شما با میلاد کی مرام چطور بود؟

میلاد کی مرام در طول فیلمبرداری این کار خیلی به من کمک کرد و اصلا این اتفاق و گارد درباره او برایم نیفتاد و در کل مشکلی باهم نداشتیم و من خیلی راضی هستم.

جو سینمای ایران آنطور که انتظارش را داشتید بوده؟ چقدر بعد از ورود تصورات شما درباره این عرصه بهم خورد؟

 تصوراتم نسبت به این راه پس از ورود عوض نشده است به هرحال پیشنهادهای خوب و بد وجود دارد اما من سعی میکنم مسیر خودم را بروم و کاری به حاشیه ها نداشته باشم و مسائل را برای خودم شخصی نکنم. برایم مهم است که تمرکزم را نسبت به کار از دست ندهم.

بازی بازیگر خاصی را دنبال میکنید که حالا در ابتدای راه بخواهید تحت تأثیر آن بازیگر باشید؟

خیر، تحت تاثیر هیچکسی نیستم و دوست دارم مدل خودم باشم نه اینکه ادای کسی را دربیاورم.

شنیده بودیم که برخی پس از دیدن گریم شما در «غیرمجاز» می گویند به نظر شما شباهتی به گلشیفته فراهانی دارد این تعمدی بوده ؟ آیا خودتا  جای دیگری این حرف را شنیده اید؟

بله، شنیده ام، خوشحال می شدم اگر چهره ام شبیه گلشیفته فراهانی بود. ولی به نظر خودم به او شبیه نیستم، شاید از نظر بعضی اشخاص در نگاه اول یک لحظه چهره ام به فراهانی شبیه باشم اما اگر به مرور زمان مرا ببینند متوجه می شوند که شباهتی ندارم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.