لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مرکز آزمون دانشگاه آزاد درپی جدایی از سازمان سنجش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در مصلی امام خمینی (ره) از پیگیری طرح استقلال مرکز آزمون این دانشگاه خبر داد

azad629به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از پیگیری طرح استقلال مرکز آزمون این دانشگاه خبر داد و گفت: در سال 94 در مجلس تصویب شد که دانشگاه آزاد اسلامی ذیل سازمان سنجش دانشجو بگیرد و ما تلاش داریم که آن را برگردانیم طرح آن آماده شده و تقدیم مجلس می‌دهیم. البته طرحی در شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز مطرح شده در خصوص حذف کنکور که با ارزیابی‌های مختلف بدون کنکور دانشجو پذیرش شود.
او افزود: تعداد قابل توجهی از واحدها در سال‌های گذشته به دلیل پایش دانشجو دچار زیان‌دهی شده‌اند که در تلاشیم با درآمدزایی به آنها کمک کنیم.
او درباره حمایت از تشکل‌های دانشجویی نیز گفت:‌ ما نیز تابع مقررات کشور هستیم و تشکل‌ها می‌توانند در چهارچوب قانون فعالیت کنند. تعداد تشکل‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر از دانشگاه‌های دولتی است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.