لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت طلا به 1343 دلار و 7 سنت افزایش یافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به دنبال تضعیف ارزش دلار و در حالی که بازارها در انتظار نتیجه نشست دو روزه فدرال رزرو هستند، قیمت طلا امروز با افزایش همراه بود.

once630aبه گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.33 درصد افزایش به 1343 دلار و 7 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا نیز امروز 0.46 درصد رشد داشت و به 1346 دلار و 20 سنت رسید. قیمت طلا از ابتدای ماه جاری میلادی تا کنون 2.8 درصد رشد داشته که بهترین عملکرد ماهانه از اوت به این طرف محسوب می شود. این رشد عمدتا ناشی از تضعیف ارزش دلار بوده است.

دلار آمریکا در مسیر ثبت بیشترین افت ماهانه از مارس 2016 تاکنون قرار دارد.

میزان بازدهی اوراق قرضه ده ساله خزانه داری آمریکا در جلسه گذشته به بالاترین رقم در طی حدود 4 سال گذشته یعنی 2.733 درصد رسید، در حالی که بازدهی اوراق قرضه 10 ساله دولت آمریکا به بالاترین رقم از می 2017 تاکنون رسید.

در آستانه مجموعه ای از تحولات در هفته جاری، از جمله نشست سیاستگذاری فدرال رزرو و انتشار گزارش بازار کار آمریکا تجار به شکلی محتاطانه در بازار حرکت می کنند.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز سه شنبه با 0.14 درصد کاهش به 845.49 تن رسید.

یک مقام اتاق معدن زیمبابوه اعلام کرد، میزان تولید طلای این کشور در سال جاری میلادی به رقم بی سابقه 30 تن خواهد رسید.

صادرات طلای سوئیس در سال گذشته به پایین ترین رقم از سال 2012 رسیده در حالی که میزان واردات نیز به پایین ترین رقم از سال 2014 افت کرده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.