لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

طلای جهانی یک پله پایین آمد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی با احتیاط سرمایه‌گذاران در آستانه نشست سیاست پولی بانک‌های مرکزی بزرگ جهان اندکی کاهش قیمت داشت.

once724qبه گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۱۲۷۱.۵۰ دلار رسید.

در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر با ۰.۱ درصد افزایش، در ۱۲۷۲.۴ دلار ایستاد.

طلا هفته گذشته ۰.۷ درصد کاهش قیمت داشت که ششمین کاهش هفتگی در هفت هفته گذشته بود.

بازار طلا در انتظار تصمیمات سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا و بانک‌های مرکزی انگلیس و ژاپن است.

جفری هالی، تحلیلگر ارشد بازار در شرکت OANDA با اشاره به رویدادهای اقتصادی متعددی که در هفته جاری روی می‌دهند، اظهار کرد: با توجه به اینکه بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی کانادا همچنان سیاست پولی تسهیلی را حفظ کردند و آمار مطلوب تولید ناخالص داخلی آمریکا، انتظار می‌رود ارزش دلار تقویت شود که برای قیمت طلا منفی خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، انتظارات برای افزایش نرخ‌های بهره آمریکا، از ارزش دلار پشتیبانی کرده و در مقابل، قیمت طلا را که سوددهی ندارد، تحت فشار قرار داده است.

شاخص دلار آمریکا در معاملات روز دوشنبه در برابر سبدی از ارزهای بزرگ ضعیف شد و بازارهای سهام آسیایی صعود کردند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۱۶.۷۸ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری تقریبا تغییری نداشت و ۹۱۴.۱۰ دلار معامله شد و هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد افزایش، به ۹۶۹.۲۰ دلار رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.