لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سردار قاسم سلیمانی:برخی از کسانی که ادعای پیروی از خط امام دارند به جای نوشتن نامه سرگشاده و انتقادامیز به بیگانگان و دشمنان و بدخواهان به ولی فقیه زمانه خود نامه می نویسند ، این معنی پیروی از خط امام است؟!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انقلاب ما در مقطعی به وقوع پیوست که دنیا تحت حاکمیت یک دوقطبی جهانی بود و کسی در جهان باور نمیکرد کشوری بتواند مستقل از این دو بلوک ، حرکت کند و حرف بزند

soleymani1به گزارش خبرگزاری صداوسیما فرمانده سپاه قدس درسخنرانی امروز خود در جمع راهپیمایان کرمانی گفت: ماهیت انقلاب ما نه قشری بود ، نه نژادی ، نه با دخالت نظامی و به شکل کودتا و نه نتیجه مداخله خارجی بلکه انقلاب ما همه مردم ایران را در درون خود جای داد و از این حیث کم نظیر و بی سابقه است.
وی به به روح پاک امام راحل (ره) و شهیدان انقلاب ، دفاع مقدس ، مدافعان حرم ، شهدای مدافع امنیت و شهدای مدافع مرزها ادای احترام کرد .
سردار سلیمانی افزود: انقلاب ما در مقطعی به وقوع پیوست که دنیا تحت حاکمیت یک دوقطبی جهانی بود و کسی در جهان باور نمیکرد کشوری بتواند مستقل از این دو بلوک ، حرکت کند و حرف بزند.
وی ادامه داد:انقلاب ما در مقطعی به وقوع پیوست که حاکمیت مسلط بر ایران یعنی رژیم پهلوی ، تسلط نظامی و امنیتی و اطلاعاتی بسیار قوی داشت و کسی باور نمیکرد مردم بتوانند این حاکمیت را سرنگون کنند.
سردار سلیمانی خاطر نشان کرد:انقلاب ما در مقطعی به وقوع پیوست که حاکمیت مسلط بر ایران تلاش داشت ایران را از امت اسلامی و دایره جهان اسلام جدا کند و به سمت اتحاد با اسرائیل حرکت کند.
وی افزود: فقط در تاریخ پیامبران می بینیم کسانی بودند که توانستند نظام فاسد و مسلط را با تکیه بر ایمان به خدا سرنگون کنند.
فرمانده نیروی قدس سپاه انقلاب اسلامی ایران افزود:ایران در 39 سال گذشته موانع ، دشمنی ها و تهاجمات زیادی را تجربه کرد و فقط همین مردم مقاوم و صبور بودند که همه این مشکلات را از فراروی انقلاب کنار زدند.

سردار افزود:حضرت امام چون برای حق قیام کرده بود با هیچ باطلی سازش نکردواجازه رشد باطل ها را در کشور نداد.

سردار سلیمانی تصریح کرد :امام تنها همراهی کسانی را می پذیرفت که نیت حق و نیت الهی داشتند و به سینه کسانی که نیت غیرالهی و قصد کسب منافع شخصی و فامیلی و جناحی و گروهی داشتند ، دست رد می زد.
وی ادامه داد:امام اول کاری که کردند سیلی زدن به ترس بود ایشان خود ترسی از قدرتها نداشتند و این ترس را در حوزه های علمیه و سپس در جامعه هم از بین بردند.
سردار افزود:حرف امام همیشه "خدا" بود و این رمز موفقیت امام بود/ اگر خدا و اسلام خواهی امام را از جامعه بگیریم و از قدرتهای مادی بهراسیم کشور و همه اقشار جامعه اسیب می بینند

وی افزود:آن چیزی که به کشور قدرت داده اسلام بوده است . ایران در ادوار مختلف تاریخی بود اما قدرت و عزت امروز را نداشت . قدرت امروز ایران ناشی از اتکا به اسلام ناب محمدی است.
سردارجهان اسلام خاطر نشان کرد:بعضی از عملیات روانی دشمن می هراسند و این ترس را به جامعه تلقین میکنند که این کار اشتباه است چراکه جامعه باید با حکمت اداره شود نه با ترساندن جامعه در واقع این دشمن است که از ما میترسد.
سردار سلیمانی افزود:: رشد امروز ایران در همه ابعاد ، باعث شگفتی ناظران منصف و واقع بین داخلی و خارجی است و انها متحیرند که با این همه تحریم ، این پیشرفت ها چگونه حاصل شده است
وی افزود :امروز مردم در انتخاب مسئولانی که قرار است کشور را اداره کنند انتخاب میکند. این نحوه حاکمیت مردمی در منطقه ما بی نظیر است.
سلیمانی خاطر نشان کرد: کسانی که فکر میکنند برای اداره کشور باید با امریکا همراه و متحد شد به سرنوشت کشورهایی بنگرند که هم پیمان امریکا شده اند اما در فقر شدید و با سرنوشت تیره بسر میبرند.
وی افزود :کسانی که مدعی ضرورت ارتباط داشتن با امریکا برای حل مشکلات هستند بگویند امریکا در 50 سالی که بر ایران تسلط داشت و منافع کشور را می برد کدام بنا و راه و زیرساخت را برای رفاه مردم ایران ایجاد کرد ؟
وی افزود:دشمنان به پیروزی ایران اذعان دارند اما برای انحراف افکار عمومی جهان به دروغ تبلیغ میکنند ایران منطقه را بلعیده است . ایران در واقع در جان و قلب مردم منطقه نفوذ کرده است.
سردار سلیمانی :ملت ایران ، ابراهیم وار از درون اتش های برافروخته شده به دست دشمنان به سلامتی گذشته است . چون ابراهیم وار اعتقاد به حق دارد و خداطلب است
وی افزود:برخی از کسانی که ادعای پیروی از خط امام دارند به جای نوشتن نامه سرگشاده و انتقادامیز به بیگانگان و دشمنان و بدخواهان به ولی فقیه زمانه خود نامه می نویسند. این معنی پیروی از خط امام است ؟
سردار در پایان خاطر نشان کرد :این غلط است که برخی پای سفره نظامی باشند که خون 200 هزار شهید پای آن ریخته شده است و پز اپوزیسیونی بدهند..
اگرما تعلقات را زیر پا گذاشتیم مانند شهدا میتوانیم به کشور خدمت کنیم اما اگر تعلقات شخصی ، گروهی و جناحی داشتیم قادر به خدمت به مردم نیستید

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.